PIEDĀVĀJUMS

Mēs vēlamies veikt investīcijas sevi jau pierādījušos uzņēmumos, kuri ir nostiprinājušies mājas tirgū un šobrīd apgūst jaunus eksporta tirgus, palielina jaudas, attīsta jaunus darbības virzienus, uzlabo uzņēmuma rentabilitāti vai automatizē procesus. ZGI Capital pieredzē ir investīcijas metālapstrādē, pārtikas nozarē, kokapstrādē, loģistikā, informācijas tehnoloģijās, inženierzinātnēs, mazumtirdzniecībā, pakalpojumu eksportā u.c. Lai pieņemtu lēmumu par investīcijām, mums ir svarīgi izprast uzņēmuma līdzšinējo darbību, kapitāla izlietojuma plānus un pārliecināties par tālākas izaugsmes pamatojumu. Lūdzu sūtiet informāciju par Jūsu biznesa projektu uz e-pastu: zgi@zgi.lv                           investīciju apjoms vienā uzņēmumā

VEIKSMES STĀSTI

Daži no dibinātājiem, kuri ik dienas veido un attīsta lieliskus uzņēmumus

 

JAUNUMI

ZGI Capital aicina komandai pievienoties jaunu kolēģi

Aicinām pieteikties aktuālajai finanšu speciālista vakancei.

Lasīt vairāk

Fonds "ZGI-4" piesaista privātās investīcijas un uzsāk darbību

Jaunākās paaudzes fonda “ZGI-4” kopējais apjoms būs 25 miljoni eiro, no kuriem 15 miljoni eiro ir Attīstības finanšu institūcijas ALTUM finansējums, bet 10 miljoni – privātā sektora investīcijas.

Lasīt vairāk

ZGI Capital saņem apbalvojumu "Gada pārdošana 2017"

ZGI Capital par uzņēmuma Art Fairs Service realizāciju ieguvis Latvijas Privātā un riska kapitāla asociācijas balvu "Gada Pārdošana 2017".

Lasīt vairāk

    
 .